• info@violemaribor.com

Generalko pred četrtkovo povratno tekmo proti Ludogorcu, je na južni tribuni spremljajo okoli 120 Viol. Transparenti so bili tokrat izobešeni v dveh vrstah, v kombinaciji malih in velikih. Dobro navijanje od začetka tekme, še posebej se je v prvem polčasu odlično slišala pesem MOJ MARIBOR JE VEDNO BIL IN BO, hkrati pa so bile odpete tudi nekatere starejše pesmi. V začetku drugega polčasa sledi hitro povišanje vodstva na 3:0, na tribuni pa zajebancija s skandiranjem HOČEMO ZMAGO in DAJ GOL, GOL. V 80. minuti se dvigne parola ob obeležitvi 20. obletnice prve uvrstitve v Ligo prvakov, ŠAMPIONSKA MENTALITETA 25.8.1999 - 25.8.2019, zraven pa se prižge nekaj vijol'čnih dimnih in stroboskopov. Pred samim koncem tekme, kapetan Tavares postavi končni rezultat s svojim 200 zadetkom za NK Maribor. Pozdrav igralcem po tekmi s pesmima TOTA EKIPA JE ČISTO NORA in V ZMAGI AL PORAZU ter skandiranjem LIGA EVROPA. Četrtkova tekma proti Ludogorcu je na sporedu ob 20:15.