• info@violemaribor.com

Okoli 50 Viol in ostalih navijačev našega kluba, se je včeraj zbralo v gostujočem sektorju na stadionu v Kranju. Slabo občasno navijanje v prvem polčasu, ko sta se dvignili dve paroli, ena v podporo podgoriškim Varvarom, zaradi policijska brutalnost nad njimi in druga za nažalost prehitro preminulega, mladega člana Crazy Boys-ev iz Zagorja. Popolnoma drugo sliko smo potem videli v drugem polčasu, ko je glasno navijanje popeljalo naše pubece do zmage. Nekaj skandiranja je bil deležen tudi četrti sodnik, po izključitvi trenerja Milaniča. Po koncu tekme pozdrav pubecom na terenu s skandiranjem ŠAMPIONI in Alešu Mertlju. Naslednje gostovanje nas čaka že to sredo 10.4., ob 16:45 gostujemo v Krškem.