• info@violemaribor.com

 

 

Za nami je prva tekma v kvalifikacijah za Ligo Evropa. Tokrat smo zaradi žreba, ki je našem klubu namenil FK Partizani, prvič obiskali albansko prestolnico še na klubski ravni (naši člani so bili že pred tem na tekmah Slovenske reprezentance na gostovanjih v Tirani).
Na pot se je krenilo z različnimi prevoznimi sredstvi (avtomobili, kombiji, letalo), pot je večino članov zanesla še na obisk turističnih destinacij ob Jadranskem morju. Pred tekmo je sledilo še klasično okrepčilo v obliki alkoholnih pijač v enem izmed lokalov v bližini stadiona. Vse skupaj je bilo na gostujočem sektorju 50 Viol in 4 prijatelji iz Švicarskega St. Gallena. Ob korteu proti stadionu, se je ob pesmi prižgalo tudi nekaj pirotehnike. Navijanje je bilo v začetku tekme na zelo dobrem nivoju, vendar je kasneje dolga pot, ki smo jo opravili, vročina in dejstvo, da so glasilke počivale skoraj slaba dva meseca, botrovalo temu, da je tempo navijanja padel, ampak se je sredi drugega polčasa in proti koncu tekme spet dvignil, predvsem z glasnim skandiranjem. Po tekmi ter zmagi z 0:1 se je igralce pozdravilo kot se spodobi in se odpravilo na skoraj 1000 kilometrov dolgo pot nazaj proti Mariboru. Drugih omembe vrednih stvari razen obilice zajebancije in dogodivščin, ki spremljajo gostovanje na takšnih razdaljah ni bilo.
Povratna tekma je na sporedu prihodnji četrtek ob 20:15.


Sledite nam

Obvestila

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image