• info@violemaribor.com

Po porazu v Celju, je včeraj sledil nekakšen mini bojkot tekme. Na jugu je okoli 120 Viol večino prvega in drugega polčasa preživelo na platoju pri točilnem pultu ali na balkonu. V 35. minuti je bila na ograji obešena parola DA BOSTE LAŽJE IGRALI, SMO ZA VAS NEKAJ ZBRALI, hkrati so se ob skandiranju EVO VAM PREMIJE, proti in v teren vrgle imitacije 500€ bankovcev. Ko se je v 41. minuti tribuna zapustila je Bravo še celo povišal rezultat. V drugem polčasu se je obesla še parola VIJOL'ČNA JE LJUBEZEN VEČNA, prav tako izpisana z imitacijami 500€ bankovcev in rezultati petih tekem za katere so igralci dobili premije. Ob pozdravu določenih igralcev so se slišale različne ovacije iz juga, hkrati pa se je igralce počakalo tudi po tekmi pred klubskimi prostori in se jim povedalo, kaj se o njih pričakuje ter kakšne stvari se več ne bodo tolerirale. Več o tem bomo podali v splošni izjavi za javnost v prihodnjih dneh. Po tekmi pa je še svojo nepreklicno odpoved podal tudi trener Darko Milanič (hvala za vse, kar si naredil za naš klub). Prvenstvo se nadaljuje prihodnjo soboto, ko ob 20:15 gostujemo v Domžalah.